Sony Wf-1000Xm3 Gürültü Engelleme Özellikli Bluetooth Kulak İçi Kulaklık – Siyah

(1 müşteri incelemesi)

1,300.00

Dış dünyayı beklemeye alın, müziğinizle baş başa kalın. Gürültü yok, kablo yok, dikkat dağıtan şeyler yok. Sadece olağanüstü ses, sektör lideri gürültü engelleme1 ve saatlerce saf dinleme özgürlüğü.

Category: Tag:

Sektör lideri gürültü engelleme
WF-1000XM3’teki gürültü engelleme teknolojisi, HD Gürültü Engelleme İşlemcimiz QN1e ile gerçek kablosuz kulaklıklarda görülmüş en gelişmiş teknolojidir. Böylece kendinizi tamamen müziğe kaptırabilirsiniz.

Çift Gürültü Sensörü Teknolojisi
Kulaklığın yüzeyindeki biri ileri diğeri geri beslemeli çift mikrofon, ister uçuş sırasındaki gürültü ister şehir trafiği ya da ofis sohbetleri olsun, çevrenizdeki ortam seslerinden daha fazlasını yakalar.

HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e
Ortam sesini yakalayan özel HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e çalışmaya başlar. Neredeyse tüm frekanslarda çok daha fazla gürültüyü engellemekle kalmaz, aynı zamanda daha da az güç kullanır.

Müthiş ses kalitesi
Gelişmiş bir ses teknolojisiyle tasarlanan WF-1000XM3 gürültü engelleme özellikli kulaklık başlıkları, gürültüsüz bir dinleme deneyimi yaşatmakla kalmaz, aynı zamanda nefes kesen ses kalitesi de sunar.

Sony Wf-1000Xm3 Gürültü Engelleme Özellikli Bluetooth Kulak İçi Kulaklık – Siyah için 1 inceleme

  1. TamON2

    “What Hi-fi” En iyi kablosuz kulaklıklar

    Best wireless headphones 2020

    https://www.whathifi.com/best-buys/best-wireless-headphones-2020

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.